rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

22. 1. 2018

zatazenosesnez

Bude oblačno až zataženo, od západu místy sněhové přeháňky nebo sněžení. Denní teploty -2 až 2°C. Noční teploty 0 až -4°C.

Návštěvnost:

Mobilní verze

Mobilní verze našeho webu

ZABEZPEČENÍ VOLEB

• Dle platných zákonů o volbách materiálně a technicky zabezpečuje volby do Poslanecké sněmovny ČR, Senátu ČR, EU, Zastupitelstva kraje, Zastupitelstva města a to v rozsahu pověřeného obecního úřadu pro Brumov-Bylnice, Štítná nad Vláří-Popov, Jestřabí, Rokytnice, Návojná, Nedašov a Nedašova Lhota. Pro zajištění voleb spolupracuje se statistickým úřadem.

• Podle pokynu vedení města zabezpečuje volební materiály a jejich distribuci na jednotlivé obce pověřeného obecního úřadu.  Připravuje volební místnosti na volby včetně vybavení okrskových volebních komisí města počítačovou technikou a telefonním spojením. Zajišťuje pro okrskové volební komise města občerstvení.