Obsah

Organizátoři výzvy 10.000 kroků ocenili účastníky z Brumova-Bylnice

Typ: ostatní
Ocenění nejlepších účastníků v našem městě.

Obrovský úspěch našeho města v říjnové výzvě 10.000 kroků ocenili i samotní zakladatelé projektu. Ti včera na své několikadenní cestě po republice, při které navštěvují nejúspěšnější účastníky, zavítali také k nám do Brumova-Bylnice.  A právě za naše město ocenili hned 3 účastníky, kteří ve své kategorii obsadili přední příčky.

Podzimní výzva měla být podle původního plánu organizátorů zakončena slavnostním vyhlášením a oceněním vítězů v Bruntále. Tato hromadná akce se ale pochopitelně v současné době nemohla uskutečnit. Okamžitá reakce pořadatelů na sebe nenechala dlouho čekat a za dodržení nutných opatření objíždí v tomto adventním čase vybraná (nejúspěšnější) města.

Není tajemstvím, že na jaře výzva opět startuje a naše město, jakožto město sportu, se chystá již potřetí zapojit. Chůze je pro člověka přirozený pohyb a přispívá ke zdraví těla i duše, posiluje imunitu a pomáhá i jako prevence před nemocemi způsobenými nezdravým životním stylem.

V období mezi jednotlivými výzvami se tvůrci rozhodli upřít pozornost na účastníky a zdůraznit přidanou hodnotu projektu.
Tou je především uvědomění skutečnosti, že za každým člověkem stojí kromě ušlých kilometrů a získaných bodů hlavně příběhy a životní peripetie, jejichž odhalení může motivovat ostatní, a to nejen k chůzi a pohybu.

Proto vznikla série rozhovorů s názvem Mistrovo mistrovské okénko, která zachycuje příběhy nejlepších jednotlivců z různých kategorií. V této rubrice jste již měli možnost přečíst si rozhovor s panem Slávkem Florešem, alias Brumovským patriotem, který v měsíci říjnu ušel neuvěřitelných 730,43 km a právem mu patří ocenění jednoho z nejlepších účastníků z celé republiky. Pozornost organizátorů přilákal výkon také brumovsko-bylnických dam, paní Vlasty Dvorské a Dany Dorňákové, které byly při této příležitosti také oceněny.

Vítězům i všem ostatním gratulujeme a děkujeme, že reprezentujete naše město.

Na jaře se opět těšíme!


Vytvořeno: 14. 12. 2021
Poslední aktualizace: 14. 12. 2021 14:21
Autor: Mgr. Michaela Vilímková