Obsah

TVD – Technická výroba, a.s., se sídlem Rokytnice 203

Nabízíme volná  pracovní místa na pozicích:

•    PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR

Požadujeme:
•    SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na procesní/průmyslové inženýrství nebo s praxí v oboru. POZOR – šanci mají i šikovní absolventi
•    Anglický jazyk na komunikativní úrovni je výhodou, případně jazyk německý
•    Samostatnost, pečlivost, logické uvažování, spolehlivost
•    Znalost práce na PC (zejm. aplikace řady MS-Office)
•    Výborné komunikační a organizační schopnosti
•    Nebát se být kreativní a umět najít řešení buď individuálně nebo při práci v týmu
•    Řidičský průkaz sk. B

Pracovní náplň:
•    Řízení projektů v oblasti PI zaměřené na zlepšování procesů ve firmě
•    Provádění analýz a následná optimalizace výrobních i nevýrobních procesů ve firmě
•    Provádění analýz a měření spotřeby práce v oblasti výroby, administrativy a logistiky
•    Tvorba layoutů a optimalizace materiálového toku
•    Identifikace a eliminace plýtvání v nastavených procesech firmy
•    Spolupráce na inovacích procesů, produktů a strategických inovací
•    Návrhy nových pracovních postupů na zvýšení efektivnosti výroby a produktivity práce
•    Spolupráce s oddělením technologie při zavádění norem spotřeby práce na jednotlivých pracovištích
•    Aplikace principů štíhlé výroby ve firmě
•    Vzdělávání a trénink pracovníků v oblasti LEAN metod
•    Moderace workshopů v oblasti zlepšování – KAIZEN
•    Vyhodnocování OEE na vybraných klíčových zařízeních včetně návrhů na jeho zvyšování
•    INDUSTRY 4.0 – Robotizace, Digitalizace a Automatizace – Hledání příležitosti pro zavedení v rámci podniku

Nabízíme:
•    Možnost seberealizace a profesního rozvoje v rámci oddělení či celé firmy
•    Příležitost tvořit a podílet se na zajímavých projektech
•    Zázemí stabilní prosperující české společnosti
•    13. plat dle  výsledků hospodaření firmy
•    5 týdnů dovolené
•    Příspěvek na stravování
•    Příspěvek na penzijní připojištění
•    Osobní konta ze sociálního fondu, bonusový program (např. zvýhodněné mobilní tarify)
•    Vlastní rekreační zařízení, firemní kulturní a sportovní akce
•    Bezúročné návratné půjčky ze sociálního fondu

Kdy můžete nastoupit?
    ihned nebo po dohodě

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím životopis v českém jazyce na  personalni@tvd.cz  spolu se sdělením,  zda souhlasíte se zpracováním osobních dat pro účely výběrového řízení  a jejich uložením do interní firemní databáze uchazečů.