Obsah

Nabídky pracovních míst v regionu

TVD – Technická výroba, a.s., se sídlem Rokytnice 203

IT Administrátor

Do našeho týmu hledáme kolegu – IT odborníka, který nám pomůže se správou IT infrastruktury a zároveň bude schopen poradit uživatelům s jejich každodenními problémy.

Náplň práce

  • podpora uživatelů
  • správa koncových zařízení
  • správa a obsluha serverů, síťové infrastruktury a SW aplikací
  • implementace, správa a rozvoj IT systémů ve výrobním prostředí

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání a min. 2 roky praxe na obdobné pozici
  • znalost systémů Windows na administrátorské úrovni
  • znalost počítačových sítí
  • orientace v moderních technologiích a hardware
  • orientace v IT bezpečnosti
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • znalost AJ

Co nabízíme

  • práci se zajímavými technologiemi v týmu zkušených kolegů
  • zázemí silné prosperující společnosti
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na firemní stravování
  • 13. plat
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Osobní konta ze sociálního fondu
  • Možnost seberealizace a profesního rozvoje, zvyšování profesní kvalifikace v rámci firemního i externího vzdělávání
  • Vlastní rekreační zařízení, firemní kulturní a sportovní akce

Nástup: dle dohody

Zájem o práci v naší společnosti zašlete písemně na adresu personalni@tvd.cz spolu s životopisem  a sdělením,  zda souhlasíte se zpracováním osobních dat pro účely výběrového řízení  a jejich uložením do interní firemní databáze uchazečů.