Obsah

Nabídky pracovních míst v regionu

tvd

TVD – Technická výroba, a.s.

Rokytnice 203

Referent investičního oddělení a správy budov

Pracovní náplň

  • Řízení investičních stavebních akcí ve společnosti
  • Stavební řízení vč. projednávání s dotčenými orgány
  • Projednávání DOV s externími dodavateli
  • Inženýrská činnost
  • Technický dozor investora
  • Kontrola rozpočtů investičních stavebních akcí
  • Správa budov v areálu
  • Řízení pracovní  skupiny stavebního střediska

Požadujeme

  • ÚS,  VŠ vzdělání zaměření stavebnictví
  • Praxi v oboru
  • Ochotu dále se vzdělávat, aktivní přístup
  • Samostatnost
  • Organizační a řídící schopnosti, zkušenosti s řízením týmu
  • Výhodou je zkušenost v  tvorbě rozpočtů

Nabízíme

  • Zázemí silné prosperující společnosti
  • Možnost seberealizace a profesního rozvoje, zvyšování profesní kvalifikace v rámci firemního i externího vzdělávání
  • Pružnou pracovní dobu
  • 13. plat dle výsledku hospodaření firmy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Osobní konta ze sociálního fondu
  • Bezúročné návratné  půjčky ze sociálního fondu
  • Vlastní rekreační zařízení, firemní kulturní a sportovní akce

Nástup:                        po dohodě

Zájemci o práci v naší společnosti zašlete písemně životopis na adresu personalni@tvd.cz se sdělením,  zda souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení a  uložením Vašich dat do interní firemní databáze uchazečů.