Obsah

TVD – Technická výroba, a.s.

Rokytnice 203

Do našeho kolektivu přijmeme  pracovníka na tuto pozici:

Všeobecná účetní

Pracovní náplň

  • Vystavování odběratelských faktur, popř. dobropisů, zaúčtování
  • Evidence a účtování pokladny,  banky (tvorba a zpracování platebních příkazů), přijatých a vydaných faktur
  • Evidence a zpracování přiznání k DPH, kontrolní hlášení
  • Silniční daň, daň z nemovitostí, daň z příjmu právnických osob
  • Reporting, statistické výkazy, evidence
  • Spolupráce při inventarizacích
  • Sledování obratů účtů
  • Příprava dokladů k zaúčtování, prvotní zpracování účetních dokladů
  • Evidence a archivace účetních dokladů a souvisejících dokumentů
  • Zpracování podkladů a účtování dohadných položek
  • Vystavování a proúčtování interních dokladů
  • Evidence majetku, TZH, vyřazování dlouhod. majetku, odpisy majetku
  • Spolupráce na dalších účetních operacích
  • Příprava a vytváření měsíčních uzávěrek, zpracování ročních účetních závěrek
  • Zpracování a administrace daně z příjmu právnických osob
  • Příprava a zpracování podkladů pro audit, předaudit
  • Aktualizace účetních směrnic
  • Interní účetní audit
  • Komunikace s auditorem, daňovým poradcem, finanční správou

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Velmi dobrou znalost účetní a daňové problematiky
  • Praxi v účetnictví min. 2 roky podmínkou
  • Kompletní znalost podvojného  účetnictví a platné české účetní legislativy vč. DPH a zákona o daních z příjmu, orientace v oblasti controllingu a účtování dotací výhodou
  • Ochotu dále se vzdělávat, aktivní přístup
  • Znalost práce s PC (MS Office, internet), znalost systému „Pohoda“ výhodou
  • Výhodou znalost v oblasti controllingu, v oblasti dotací z pohledu účetnictví a daní a problematiky konsolidovaných společností
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost,  loajalita
  • Schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

  • Zázemí silné prosperující stabilní české společnosti
  • Možnost seberealizace a profesního rozvoje, zvyšování profesní kvalifikace v rámci firemního i externího vzdělávání
    • 13. plat dle výsledku hospodaření firmy
    • Příspěvek na stravování
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • 5 týdnů dovolené
    • Osobní konta ze sociálního fondu, bonusový program (zvýhodněné mobilní tarify),
    • Bezúročné návratné  půjčky ze sociálního fondu
    • Vlastní rekreační zařízení

Nástup:                                po předchozí dohodě ihned

Uzávěrka přihlášek:        25. 1. 2022

Zájem o práci v naší společnosti zašlete písemně na adresu personalni@tvd.cz se životopisem  a sdělením,  zda souhlasíte s uložením Vašich dat do interní firemní databáze uchazečů