Obsah

Nabídky pracovních míst v regionu

TVD- Technická výroba, a.s.

Rokytnice u Slavičína, č.p. 203

Nabízí volné pracovní místo na pozici:

Provozní ředitel

Požadavky:

  • VŠ/SŠ  vzdělání strojírenského  nebo ekonomického směru
  • Manažerské zkušenosti a  praxe s vedením týmu min.  5 let
  • Výborné organizační schopnosti
  • Analytický a proaktivní přístup k seberozvoji a rozvoji celé společnosti
  • Znalost AJ  na komunikativní úrovni (další jazyk výhodou)
  • Znalost  práce na PC (balíček MS Office)
  • ŘP skupiny B

Pracovní náplň:

Provozní ředitel odpovídá za řízení společnosti a naplňování strategických cílů společnosti

Činnosti:

  • Dohled nad plánováním, koordinací a kontrolou všech procesů Společnosti
  • Zodpovědnost za chod a rozvoj firmy v souladu se  stanovenými   strategickými  cíli    ve  vztahu k akcionářům
  • Předkládání návrhů akcionářům  na  realizaci investic, rozvojové aktivity a nové projekty
  • Stanovení a vyčíslení potřebných zdrojů pro fungování výrobní činnosti Společnosti
  • Řízení, koordinace, motivace a kontrola výsledků práce managementu
  • Koordinace řešení provozních a operativních problémů
  • Nastavení účinných kontrolních mechanizmů a jejich pravidelná kontrola
  • Hodnocení technicko- ekonomických cílů, plnění plánů a vybraných ukazatelů výroby
  • Řízení implementace nových technologií a výrobních postupů s cílem optimalizace výrobního procesu
  • Analýza příčin provozních problémů, návrhy na jejich odstranění
  • Aplikace poznatků průmyslového inženýrství
  • Aktivní účast při zákaznických a certifikačních auditech
  • Posuzování předkládaných návrhů  portfolia výrobků a služeb
  • Rozvoj vztahů s klíčovými partnery.
  • Vyhodnocování činnosti jednotlivých útvarů a hodnocení jejich efektivity na základě stanovených kritérií
  • Kontrola dodržování vnitřních procesů a vnitropodnikových předpisů ve Společnosti
  • Reprezentování firmy na jednáních se stálými obchodními partnery, potenciálními zákazníky, státními institucemi a dalšími subjekty.
  • Odpovědnost vůči akcionářům

Nástup:   Dle dohody

Nabízíme:

  • Zázemí silné prosperující společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost seberealizace a profesního rozvoje, zvyšování profesní kvalifikace v rámci firemního i externího vzdělávání
  • Pružnou pracovní dobu
  • 13. plat dle výsledku hospodaření firmy
  • Služební vozidlo i pro soukromé účely
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Osobní konta ze sociálního fondu
  • Bezúročné návratné  půjčky ze sociálního fondu
  • Vlastní rekreační zařízení, firemní kulturní a sportovní akce

Uzavírka přihlášek: 31.8.2021

Zájem o práci v naší společnosti zašlete písemně na adresu personalni@tvd.cz spolu s životopisem  a sdělením,  zda souhlasíte se zpracováním osobních dat pro účely výběrového řízení  a jejich uložením do interní firemní databáze uchazečů.

TVD – Technická výroba, a.s.

č.p. 203, Rokytnice u Slavičína

Přijmeme  pracovníka na tuto pozici:

Key Account Manager/manažer pro klíčové zákazníky

Požadavky:

  1. Vzdělání:                       VŠ/SŠ – zaměření  strojírenství výhodou
  2. Odborné znalosti:    Uživatelská znalost MS Office, zejm. Excel , výborná znalost    AJ, další jazyk výhodou
  3. Ostatní znalosti:     ŘP sk. B
  4. Osobní požadavky: Komunikační a organizační dovednosti, logický  úsudek, rozhodnost, samostatnost i schopnost týmové práce, schopnost navazovat a udržovat vztahy se zákazníky, prezentační a vyjednávací dovednosti, vysoké pracovní nasazení

  • Péče o portfolio stávajících klíčových zákazníků (komunikace, organizace potřebných aktivit, account management)
  •  Akvizice nových zákazníků (nabídky, analýzy potřeb zákazníků)
  • Vyjednávání obchodních podmínek a procesních nastavení  a jejich implementace
  • Komunikace  a budování  dobrých vztahů se zákazníky

Nástup po dohodě

Nabízíme:

Administrativní pracovnice  (recepční)

Požadavky:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost AJ  na komunikativní úrovni (další jazyk výhodou)
  • Příjemné vystupování
  • Ochota a komunikativnost
  • Znalost  práce na PC (MS Excel, Power Point)
  • Znalost základů účetnictví a administrativy
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti

  • Evidence přijatých faktur
  • Obsluha  datových schránek
  • Evidence přijaté a vydané pošty
  • Pořizování a zapisování dokumentace evidované ve firemním ERP systému
  • Kopírování a skenování dokumentace
  • Zajištění činnosti recepce a jednacích místností, evidence a obsluha návštěv

Nástup:   Září 2021

Nabízíme:

  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Bezúročné návratné  půjčky ze sociálního fondu

Uzavírka přihlášek: 13. 8. 2021